Vizitka partnera Kruhu Hledající

1) Moje jméno (název firmy): PhDr.Ludmila Chrášťanská

2) V jaké oblasti a odkdy působím: Před 18 ­ti lety jsem založila Centrum Nesměň, které funguje v Jižních Čechách v krásné přírodě. Pořádáme celou řadu různorodých akcí osobního rozvoje od holotropního dýchání, víkendy s chozením po žhavém uhlí, sebepoznávání a osobní rozvoj, komunikaci, rodinné konstelace, tance univerzálního míru, meditaci Vipassana, Vnitřní krásu ženy apod.

3) Adresa na internetu s bližšími podrobnostmi:

www.centrum-nesmen.cz

4) Co mne k současnému povolání přivedlo: na transpersonální konferenci, kterou jsem organizačně zajišťovala v Praze v r. 1992 pro mého učitele prof. Grofa, jsem dostala jako uznání od amerického účastníka peněžitý dar, za který jsem koupila starý dům v Nesměni, pomocí pracovních víkendů a svépomoci jsme ho s přáteli přestavěli a později jsem ho darovala Nadačnímu fondu pro osobní rozvoj jako centrum. To předurčilo mou další činnost, od té doby toto centrum vedu a zajišťuji v něm akce. Mám výcvik v holotropním dýchání u prof. Grofa. Jsem první učitelkou tanců univerzálního míru v Čechách, které jsem studovala v Německu a Švýcarsku a to je i můj hlavní koníček kromě dalšího, který souvisí: nacházet to, co spojuje všechny spirituální směry. V současné době vedu i tréninky v tancích a vzdělávám další učitele. Mám výcvik v sufi soulworku u Mariam Baker. Učila jsem se u Jyoti a také při domorodých rituálech v Brazílii, nacházela jsem svůj individuální účel při Vision questech a různých ceremoniích. Cítím se být inspirovaná předávat to, co jsem se v životě naučila, m.j. k vedení rituálů pro mladistvé a pro ženy (rituály přechodu, rituály přijetí ženství, mateřství, menstruace a třetí etapy života).

6) Můj sen do budoucna: zlepšovat prostředí Centra tak, aby se u nás lidem hodně líbilo a hledat pro ně zajímavé programy. Také předávat vedení centra i své zkušenosti a být přítomná a spokojená.

7) Jaké výhody nabízím členům Kruhu:

- sleva 15 až 20 % na kurzy, které pořádáme (podle typu programu); info na www.centrum-nesmen.cz

8) Co bych chtěl dodat k "pateru partnera"? Asi nic - souhlasím.

9) Kam se mají zákazníci obrátit s podněty či případnou reklamací? info@centrum-nesmen.cz

10) Vzkaz zákazníkům (a vesmíru): Těšíme se na viděnou v Centru Nesměň nebo na jiných akcích, které pořádáme v Praze a jiných místech ČR.